Nájdete nás na telegram odysee youtube

V čase, keď bola všetka pozornosť nasmerovaná na konflikt na Ukrajine, rezort zdravotníctva na čele s V. Lengvarským (OĽANO) podpísal 22. 03. 2022 usmernenie, (vestník zverejnený 6. apríla 2022), ktoré zjednodušuje proces zmeny pohlavia pre transgender osoby. Na zmenu pohlavia stačí presvedčenie.

Je len otázkou času, kedy sa bude to, čo sa deje na západe ohľadom transgender, diať aj na Slovensku. Je len na spoločnosti, ako sa k tomu postaví.

Nemecko: Iniciatíva vedcov, psychológov, pedagógov a predstaviteľov iných profesií vyzvala verejnoprávne spravodajstvo:

Zastavte klamlivé spravodajstvo vo verejnoprávnych médiách.

My, dolu podpísaní, ako akademici už dlho pozorujeme, ako verejnoprávne média propagujú „queer“ transgender ideológiu a zároveň popierajú vedecké fakty.

Východiskom je vždy nepravdivé tvrdenie, že neexistuje len jeden mužský a jeden ženský rod, ale rôznorodosť pohlaví či medzistupňov medzi mužom a ženou. Jednoznačný pojem sex, ktorý umožňuje anizogamné rozmnožovanie, sa mieša s psychologickými a predovšetkým sociologickými tvrdeniami, výsledkom čoho je pojmová nejednoznačnosť.

Téma „trans“ sa deťom a mladým ľuďom podsúva prostredníctvom verejnoprávneho vysielania, výsledkom čoho je, že počet detí a mladých ľudí liečených na rodovú dysfóriu (stav úzkosti) sa za necelých desať rokov zvýšil dvadsaťpäťnásobne.

Tento trans humbuk je živený mediálnou propagandou ako „cesta k správnemu telu“, ktorá je zľahčujúco prezentovaná ako veľmi jednoduchý krok. Dievča si nechá chirurgicky odstrániť prsia a maternicu, použije blokátory puberty, ktoré dočasne bránia rozvoju primárnych a sekundárnych pohlavných znakov. Možné fyzické a psychické následky takýchto zákrokov nie sú zverejňované.

Pripravuje sa novela zákona, podľa ktorej by v budúcnosti mal každý možnosť zmeniť svoj rod len rečovým aktom a v štrnástich rokoch budú mať deti možnosť rozhodnúť o hormonálnej a chirurgickej adaptácii na opačné pohlavie aj proti vôli rodičov.

My ako vedci silno nesúhlasíme s názorom, že ženy a muži sú len sociálne konštrukty.

Ženy sú ohrozené, pretože každý muž sa môže vyhlásiť za ženu a preniknúť do ich chránených zón. Opatrenia na podporu žien sú podkopávané, rovnako ako ich ochrana pred násilím. Deti sú počas puberty a pred dosiahnutím puberty tlačené do rozhodnutia, ktorého dôsledky nedokážu predvídať.

Vo verejnoprávnom vysielaní nie sú vypočutí vedci a kritici, ale veľký priestor dostávajú pochybní „odborníci“ (politicky aktívni a ich tzv. spojenci). Chýbajú kritické otázky, vytvára sa skreslený obraz reality, ktorý je založený na vyvrátiteľných klamlivých informáciách…

Vyzývame nielen redaktorov a riaditeľov verejnoprávnych médií, aby zmenili kurz, ale apelujeme aj na kontrolné orgány rozhlasových a televíznych rád a na politikov: aktívne pracujte na tom, aby verejnoprávne vysielanie bolo primerané, neutrálne a pravdivo prezentované s úctou k ľudskej dôstojnosti!

Mnoho ľudí je korumpovateľných a aj to je jeden z dôvodov: POLITIK SA KONTROLUJE, NIE GLORIFIKUJE! Každá jedná vláda, ktorá sa dostala k moci na základe populizmu, planých sľubov a vedomých lží, nikdy nebude konať v prospech občanov. A keď im to ľudia dovolia, budú im skákať aj po hlave!

Od admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *