Nájdete nás na telegram odysee youtube

Rodenie detí by malo byť trestným činom proti spoločnosti, pokiaľ rodičia nie sú držiteľmi vládnej licencie… Všetci potenciálni rodičia by mali byť povinní používať antikoncepčné chemikálie, pričom vláda vydáva protilátky občanom vybraným na splodenie dieťaťa. David Brower (4 deti)

David Brower bol výkonný riaditeľ environmentálnej organizácie – klub Sierra, bol považovaný za jedného z environmentálnych lídrov s najväčším globálnym dosahom. Pre niekoho agresívny šampión, ktorý bojoval za ochranu americkej divočiny. Čo sa v mienkotvorných médiách vynecháva, je jeho fanatizmus ohľadom znižovania populácie, pritom sám mal štyri deti. Bol to práve Brower, ktorý podnietil Paul R. Ehrlicha napísať knihu o populačnom raste s nádejou, že to môže ovplyvniť americké prezidentské voľby v roku 1968. Ako neskôr uviedol spoluautor knihy Ehrlich, bola to naivná predstava.

Podľa Browera bola kniha „prvotriedny bojový traktát“ no nebol o ňu záujem. Do pozornosti sa dostala až po roku, a to po televíznej šou, kde Ehrlich pred miliónmi divákov hovoril o hrozbe z preľudnenia, ekológií, antikoncepcii a sterilizácii. Ehrlich zaujal.

Ehrlich v období šírenia paniky z príchodu „doby ľadovej“ v roku 1970 napísal: „Ak by sa južná polárna oblasť ochladila, antarktická ľadová pokrývka by sa mohla zrútiť do Antarktického oceánu… Mohlo by to spôsobiť globálnu prílivovú vlnu. To by mohlo vyhubiť podstatnú časť ľudstva, hladina mora by mohla celosvetovo stúpnuť o 60 až 100 stôp.“

Magazín The Progressive – ku Dňu Zeme (1970), „najúžasnejší“ scenár Paul Ehrlicha: medzi rokmi 1980 a 1989 pri „Veľkom vymieraní“ zahynú asi 4 miliardy ľudí vrátane 65 miliónov Američanov.

V roku tom istom roku: „Znečistenie ovzdušia… si určite vyžiada státisíce životov len v najbližších rokoch.“ Ehrlich načrtol scenár, podľa ktorého v roku 1973 počas „smogových katastrof“ v New Yorku a Los Angeles zomrie 200 000 Američanov.

Tvrdil, že nedostatok zdrojov by spôsobil napätie medzi národmi, ktoré by mohlo prerásť do „termonukleárnej vojny. „Pred rokom 1985 vstúpi výroba do skutočného veku nedostatku… v ktorom budú mnohé kľúčové minerály čeliť vyčerpaniu.“ (1976)

Vysoká miera plodnosti medzi bielymi ľuďmi je škodlivejšia, ako vysoká miera plodnosti v krajinách tretieho sveta, či menšinami v krajinách prvého sveta, pretože biela populácia strednej triedy spotrebuje viac zdrojov na obyvateľa, a teda ich deti produkujú viac znečistenia.

Kniha, ktorá mala ovplyvniť voľby, vyvolala celosvetovú paniku z preľudnenia. Vlády, Svetová banka, OSN, rôzne organizácie a nadácie spustili a začali podporovať programy na zníženie pôrodnosti a kontrolu populácie.  Betsy Hartmann v knihe: Reproductive Rights and Wrongs odhaľuje protipopulačnú križiacku výpravu a jej následky, sterilizácia pod nátlakom, potraty, politika jedného dieťaťa, zvýhodňovanie bezdetných, porušovanie ľudských práv, dehonestácia dôstojnosti a prirodzenosti človeka.

Smogové katastrofy, ktoré mali usmrtiť 200 000 Američanov sa nekonali, kataklizma pri ktorej mala zomrieť väčšina ľudí sa nekonala taktiež, nedošlo ani k „veľkému vymieraniu“ v osemdesiatych rokoch. Veľa vedcov a odborníkov sa k týmto katastrofickým predpovediam stavalo kriticky – boli prehlušení mediálnou propagandou – senzácia sa predsa predáva lepšie. Zo senzácie sa stala DOGMA.

Mnohí by čakali, ospravedlnenie za katastrofické prehlásenia založené na domnienkach a predpokladoch, ktoré viedli k porušovaniu ľudských práv, ľudskej dôstojnosti, zničeniu miliónov životov. Omyl.

Neskôr, už v období „globálneho otepľovania“, Ehrlich predpovedal: „Populácia USA sa pred rokom 1999 zníži z 250 miliónov na približne 22,5 miliónov v dôsledku hladomoru a globálneho otepľovania.

Počet obyvateľov USA v roku 2000 : 282,2 miliónov

Optimálna svetová populácia je podľa Ehrlicha menej, ako dve miliardy ľudí, čo je cca o 6 miliárd menej, ako je tomu v súčasnosti.

V roku 1968 založil organizáciu Zero Population Growth – Nulový rast populácie, od roku 2002 premenovaná na Population Connection –  propagácia potratov, antikoncepcie a environmentalistiky po celom svete, podpora ľavicových – ideologicky totožných politík. Ehrlich má tisícky nasledovníkov, ktorí  jeho myšlienky šíria ďalej.

„Som nadšený z toho, že nový pápež posúva Cirkev správnym smerom“ Paul Ehrlich

27. februára 2017 bol Paul Ehrlich účastníkom vatikanskej konferencie, kde hovoril o tom, ako „zachrániť svet prírody“, konferencia bola pre média uzatvorená.

Paradoxne, v minulosti prirovnal Ehrlich deti k odpadu, morálne učenie Katolíckej cirkvi označil za neetické a nebezpečné a prirovnal ho k teroristickému činu. Pápeža a niektorých biskupov označil za spiatočníckych a skutočné zlo pre svet. U Ehrlicha k obratu nedošlo, stále zastáva razantnú cestu kontroly populácie.

Príliš veľa štúdií sa pýta, ako môžeme do roku 2050 nasýtiť 9,6 miliardy ľudí? Mali by sme sa tiež pýtať, „ako môžeme humánne znížiť pôrodnosť natoľko, aby sme toto číslo znížili na 8,6? Paul Ehrlich

Za globálne ochladzovanie je zodpovedný človek napríklad plynným oxidom uhličitým, ktorý vzniká pri spaľovaní uhlia alebo ropy, ale aj produkciou prachu a odpadového tepla v priemyselných metropolitných oblastiach.

Jednu vec vedia klimatológovia s istotou – aj jemné, ťažko merateľné zmeny môžu spôsobiť zmenu klímy. Zníženie slnečného žiarenia o 1%, či zvýšenie oblačnosti o 4% by stačilo na spustenie „veľkej doby ľadovej“.

Americký vedec Reid Bryson, riaditeľ Inštitútu pre environmentálne štúdie na Wisconsinskej univerzite varuje, že ak bude súčasné zhoršovanie klímy pokračovať, môže to čoskoro „ovplyvniť celé ľudstvo“ – „miliarda ľudí by zomrela od hladu“. (1974)

Predtucha doby ľadovej: Šesť metrová pokrývka snehu, teploty pod mínus 50 Celzia, väčšina USA je polárna krajina. Klimatická štúdia americkej CIA: Autori štúdie už vidia potravinovú krízu, politickú a ekonomickú neistotu či sociálne nepokoje, ako každodennú súčasť života (1977). Viac o šírení paniky z prichádzajúcej „doby ľadovej“ tu.

Drevorubači, ktorí prišli o prácu kvôli legislatíve (o ochrane) sovy škvrnitej, sa v mojich očiach nelíšia od ľudí, ktorí zostali bez práce potom, ako sa odstavili pece v Dachau. David Browe

Ak by som mal byť reinkarnovaný, prial by som sa vrátiť na Zem ako vražedný vírus, aby som znížil ľudskú populáciu. Princ Philip

Musíme radikálne a inteligentne zredukovať ľudskú populáciu na menej ako jednu miliardu… Paul Watson, zakladateľ Greenpeace (3 deti)

Nezáleží na tom, čo je pravda; záleží len na tom, čomu ľudia veria, že je pravda… Si tým, čo média zadefinujú, že si. (Greenpeace) sa stal mýtom a strojom na vytváranie mýtov.“  Paul Watson

Pre Al Gorea, Paula Ehrlicha a spol., nech je problém akýkoľvek, riešenie je vždy rovnaké. Či už ide o globálne ochladzovanie, globálne otepľovanie alebo preľudnenie, potrebujú väčšiu moc, viac regulácií, vyššie dane a masívny presun moci od občanov do nejakej nikým nevolenej krízovej lobby. Mark Steyn: kanadský publicista, konzervatívny politický komentátor a vysokoškolský učiteľ.

Od admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *