Nájdete nás na telegram odysee youtube

27. Júla 2022 spoločnosť America First Legal (AFL) zverejnila šokujúce dokumenty, ktoré získala od Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), odhaľujúce konkrétne dôkazy o tajnej dohode medzi CDC a spoločnosťami sociálnych médií s cieľom cenzurovať slobodu prejavu a šíriť propagandu vládnej administratívy.

V júli 2021 vtedajšia hovorkyňa Bieleho domu Jen Psaki v jednom z brífingov spomenula spoluprácu s platformami veľkých sociálnych médií, ohľadom očkovania a identifikácie „dezinformácií“.

„Nič nerušíme. Nič neblokujeme, Facebook a akákoľvek spoločnosť zo súkromného sektora rozhoduje o tom, aké informácie by mali byť na ich platforme. Ide nám o to, že existujú informácie, ktoré vedú k tomu, že ľudia neužívajú vakcínu.“

Spoločnosť America First Legal (AFL) okamžite predložila žiadosť ministerstvu zdravotníctva (HHS), CDC a ďalším vládnym agentúram, aby odhalili do akej miery Biely dom a CDC cenzurovali obsah, ktorý usúdili, že je dezinformačný. Vládna administratíva splnenie zákonnej povinnosti odďaľovala. AFL podali na CDC žalobu, aby si vynútili zverejnenie dokumentov.

Vládne agentúry sa doslova stali propagátormi výrobcov vakcín, cenzormi všetkého, čo mohlo naštrbiť dôveru v očkovanie a vládne opatrenia.

  • CDC posiela predstaviteľom Twitteru tabuľku tweetov , ktoré považuje za „dezinformácie“ (s. 7)
  • CDC odporúča pridať do tweetov informácie na diskreditáciu systému hlásenia nežiaducich udalostí po očkovaní (VAERS). (str. 36)
  • Priame zapojenie predstaviteľov CDC a sociálnych médií, kde CDC posiela odkazy na Facebook, aby označili konkrétne príspevky za dezinformácie(str. 55-57)
  • CDC požiadalo Google, aby vo výsledkoch vyhľadávania propagoval svoju novú stránku s vakcínami (s. 58).

Dokonca z prílišnej iniciatívy došlo k zablokovaniu informácií z ministerstva zdravotníctva.

  • Žiadost CDC pomôcť zabezpečiť, aby „overiteľné zdroje informácií“ neboli blokované, pretože príspevky ministerstva zdravotníctva boli zablokované ako dezinformácie o očkovaní. (str. 101-102).
  • Na žiadosť CDC spoločnosť Google „zosilňuje“ „program jednorožca“ WHO s cieľom poskytnúť „ komplexné globálne školenie o sledovaní, analýze a riešení dezinformácií“ (274-281)

286 stranová inscenácia

Regionálna riaditeľka Brook Jacksonová bola zamestnaná vo výskumnej organizácii Ventavia Research Group, ktorá vykonávala klinické testovanie očkovacej látky Pfizer. Jacksonová Ventaviu opakovane upozorňovala na nedostatky ohľadom klinického testovania, keďže jej sťažnosti ostali bez odozvy kontaktovala agentúru na schvaľovanie liečiv (FDA), ešte v ten deň bola z Ventavie prepustená.

Brook Jacksonová je vyškolenou audítorkou klinických štúdií, predtým zastávala pozíciu riaditeľky prevádzky a do Ventavie prišila s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v koordinácii a riadení klinického výskumu.

Jacksonová poskytla The BMJ (britský vedecký, recenzovaný lekársky týždenník) desiatky interných firemných dokumentov, fotografií, zvukových nahrávok a e-mailov ohľadom nedostatkov klinického skúšania očkovacej látky Pfizer spoločnosťou Ventavia. BMJ zverejnilo recenzovaný článok, ktorý tzv. „overovači faktov“ na facebooku vyhodnotili ako hoax.

Mnohí lekári a vedci, ktorí ak sa nedržali propagovaného svetonázoru ohľadom opatrení, očkovania a liečby COVID-19 boli spochybňovaní, zosmiešňovaní, ich vyjadrenia podliehali cenzúre, boli prepúšťaní z práce. Vlády za výraznej pomoci médií normalizovali stigmu nielen voči akademickej obci, ale aj voči ľuďom, ktorí mali pochybnosti ohľadom bezpečnosti očkovacích látok, opatrení či liečebných postupov.

Facebook odstránil 16 miliónov druhov obsahu a pridal varovania k približne 167 miliónom. Služba YouTube odstránila viac ako 850 000 videí súvisiacich s údajne „zavádzajúcimi“ lekárskymi informáciami o COVID-19.

Od admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *