Nájdete nás na telegram odysee youtube

koronakríza je jednou z najmenej smrteľných pandémií, aké svet zažil za posledných 2000 rokov. S najväčšou pravdepodobnosťou, pokiaľ sa pandémia nevyvinie nepredvídateľným spôsobom, dôsledky COVID-19 v zmysle zdravie a úmrtnosť budú mierne v porovnaní s predchádzajúcimi pandémiami. …nepredstavuje existenčnú hrozbu ani šok, ktorý zanechá svoju stopu na svetovej populácii na desaťročia. Predseda WEF Klaus Schwab, Covid-19: VEĽKÝ RESET – kniha, ktorej je spoluautorom a ktorá bola uvedená 09. 07. 2020, pandémia bola vyhlásená 11. 03. 2020. …úplný návrat k normálnemu stavu nemožno predpokladať, kým nebude dostupná vakcína.

Paradox, pandémia bude jedna z najslabších, ale „kým nebude dostupná vakcína návrat k normálu nebude možný“ a to vedel už pri písaní knihy, otázkou je koľko mu to písanie trvalo. „Nikto nebude v bezpečí, kým nebudú všetci zaočkovaní“ Klaus Schwab

Mantru, kým nebude vakcína budú rúška používali skoro na celom svete, po schválení očkovacej látky na núdzové použitie sa mantra zmenila na: „Vakcína je sloboda“ a pod. „Budeme mať stále celú zimu, dokedy nepríde vakcína, aj rúška v interiéri, aj rúška v exteriéri“

Nastupujúci minister zdravotníctva SR a jeho propagačný slogan na podporu nosenia rúška

Čo hovorila veda, ešte pred kovid šialenstvom?

Rok 2010: Národná akadémia vied USA vyhlásila, že v komunitnom prostredí „rúšky na tvár nie sú navrhnuté ani certifikované tak, aby chránili nositeľa pred vystavením sa respiračným rizikám.

Rok 2012: Používanie masiek a respirátorov na prevenciu prenosu chrípky: systematický prehľad vedeckých dôkazov „Žiadna zo štúdií nepreukázala presvedčivý vzťah medzi používaním masky/respirátora a ochranou pred chrípkovou infekciou.

Rok 2015: Prvá RCT látkových masiek a výsledky varujú pred používaním látkových masiek. Toto je dôležité zistenie pre informovanie o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci. Zadržiavanie vlhkosti, opätovné použitie látkových masiek a slabá filtrácia môžu viesť k zvýšenému riziku infekcie.

Rok 2019: Medzi ambulantným zdravotníckym personálom neviedli respirátory N95 v porovnaní s lekárskymi maskami, ktoré nosili účastníci tejto štúdie, k žiadnemu významnému rozdielu vo výskyte laboratórne potvrdenej chrípky.

Viac ako 150 porovnávacích štúdií a článkov o neúčinnosti a škodlivosti rúšok.

Zapáchali ako zaplesnená kúpeľňa… Ťažko znášateľné!

Diali sa aj takéto šialenosti: Švajčiarska vláda rozdala milióny zaplesnených rúšok do rôznych oblastí Švajčiarska, používali sa v nemocniciach či na úradoch. Aj napriek sťažnostiam museli nosiť tieto kontaminanty zamestnanci až deväť hodín. Napr. personál nemocnice v Berne sa sťažoval na pálenie očí a problémy s dýchaním. Rúška boli napadnuté hubou Aspergillus fumigatus, ktorá spôsobuje široké spektrum ochorení, u ľudí s oslabenou imunitou život ohrozujúcich.

Zdokumentované nežiaduce účinky a riziká rôznych typov rúšok, respirátorov. V dokumente je zhromaždených 65 vedeckých prelomových prác, niektoré boli publikované pred pandémiou COVID-19, niektoré v roku 2020. V štúdiách boli pozorované podobné situácie, ako sme mohli vidieť u moderátorov v TV reláciách.

Zvýšenie obsahu oxidu uhličitého (CO 2 ) v krvi, dýchavičnosť, dýchacie ťažkosti , zvýšený pocit únavy, ospalosť, bolesť hlavy, závraty, stav bezvedomia, zvýšený výskyt bakteriálnych alebo hubových infekcií, nárast detekcie rinovírusov, dráždivá rinitída, psychické poruchy u detí a iné.

Porovnávací experiment dvoch susediacich školských obvodov Severnej Dakote, z ktorých jeden mal na jeseň v školskom roku 2021-2022 nariadené nosiť rúška, druhý nie.  Zistenia prispievajú k rastúcemu množstvu literatúry, ktorá naznačuje, že školské nariadenia nosiť rúška nemá žiadny vplyv na mieru prípadov COVID-19 medzi študentmi.

V polovici marca 2020 sa mnohé štáty rozhodli zatvoriť školy v snahe obmedziť šírenie vírusu SARS-CoV-2. 2 Švédsko, jeden z mála štátov, kde sa rozhodli ponechať otvorené predškolské zariadenia a školy, bez bez povinnosti nosiť rúška.

Jonas Filip Ludvigsson, švédsky lekár a epidemiológ, profesor na oddelení lekárskej epidemiológie a bioštatistiky, pediater zverejnil výskum: Výskyt ochorenia Covid-19 bol u detí veľmi nízky, a to aj napriek žiadnym blokáciám, zatvoreným školám či povinnosti nosiť rúška. Z 1,95 milióna detí vo veku 1-16 rokov bolo hospitalizovaných 15 detí na JIS, z toho štyri mali iné chronické stavy ako rakovina, ochorenie obličiek, hematologické ochorenie. Žiadne dieťa nezomrelo.

Po zverejnení výskumu čelil  zastrašujúcim komentárom na soc. sieťach a v emailoch, od pokračovania vo výskume upustil, čo viedlo vládu k posilneniu zákonov o akademickej slobode.

Júl 2022 štúdia: RÚŠKA vhodné prostredie pre tvorbu plesní a baktérií, pre mnohých ľudí život ohrozujúcich. Staphylococcus saprophyticus, Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Bacillus cereus, Pseudomonas luteola…, huby Trichophyton, Fonsecaea, Aspergillus, Mucor a ďalšie.

Môže byť koľkokoľvek štúdií, ktoré vyvrátia opodstatnenosť nosenia rúšok či respirátorov, alebo poukážu na riziká spojené s ich používaním, projektanti globalizácie si poradia.

USA, Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC), zverejnili výskum, ktorý mal podporiť opodstatnenie nosenia rúšok, ktoré bránia šíreniu vírusu. Výsledky sa okamžite objavili v mnohých mienkotvorných médiách. Štáty, v ktorých bolo zavedené nariadenie na nosenie rúšok, referenčná perióda 100 dní, zaujímavé je to, že nedošlo k porovnaniu so štátmi, kde k nariadeniu nosiť rúška nedošlo:

Rúška fungujú ešte pred ich zavedením? Josh Mitteldorf, Ph.D. a Dr. Madhava Setty, MD sa na tento výskum pozreli detailnejšie a pomocou verejne dostupných údajov z CDC urobili obdobnú analýzu, ale zo 7 štátov, kde nebola zavedená povinnosť nosiť rúška:

Prečo perióda 100 dní? Žeby opodstatnenosť nosiť rúška stratila význam? Kalifornia nariadenie nosiť rúška od 18. Júna 2020 vo väčšom časovom rozmedzí:

Porovnanie, priemer zo siedmich najľudnatejších štátov, ktoré nariadenie nosiť rúška neudelili:

Strach šírený z médií bol a je bezprecedentný, stres a jeho dopad na zdravie je známy a zdokumentovaný, tak ako aj pozitívny prínos pobytu v prírode, ktorý samozrejme vládny „odborníci“ odporúčať nebudú.

Od admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *