Nájdete nás na telegram odysee youtube


„Neusiluj sa o to, aby si dosiahol úspech, ale aby mal tvoj život zmysel.“  Albert Einstein

Informačník vydanie č. 2. Na stiahnutie pod textom

V každom informačníku sú uvedené zdroje na základe ktorých je možné tieto informácie overiť. Boli a sme svedkami zavádzania, poloprávd a manipulácie zo strany mienkotvorných médií či politikov. Šírenie informácií tlačenou formou v porovnaní so sociálnymi sieťami je síce náročnejšie, ale, keď zoberieme do úvahy cenzúru, neustále mazanie „nevhodných“ príspevkov a fakt, že tlačenú formu si môže človek odložiť, kedykoľvek sa k nej vrátiť a informácie si pripomenúť, môže to byť v určitom smere výhoda. Jeden z odvážnych v čase COVID šialenstva povedal: Lepšie zajtrajšky sú na každom jednom z nás a tom, čo urobíme dnes.

Obsah:

Protilátky: Rozsiahle a dlhodobé štúdie porovnávajúce úroveň a kvalitu protilátok po prekonaní ochorenia COVID-19 a očkovania.

Predinfekčná hladina vitamínu D v organizme a jej vplyv na priebeh infekčného ochorenia. Vitamín C, D a minerál zinok – stručný opis vplyvu na organizmus pri ich nedostatku.

Lekár, ktorý uskutočnil „revolúciu“ v liečbe rakoviny na Slovensku, lekár, o ktorom sa a nie je to tak dávno písalo v superlatívoch je dnes hoaxer – onedlho možno jeden z hrdinov doby.

„Pisateľ duch“ Kauza s miliardovou pokutou, ktorá odhalila to, ako sa vyrábajú „vedecké“ články, ktorých primárnym cieľom je zvýšenie tržieb z predaja liekov bez ohľadu na následky.

Od admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *